אחד מהחללים הבולטים והרוחשים בכל בית הוא המטבח. המטבח הפך להיות בעשורים האחרונים מוקד הבית, משום כך עיצובו מאוד משמעותי, לא רק מבחינת הנוחות והתפקוד אלא גם מבחינת הנראות והעיצוב הכללי של הבית.
אצלנו בדופז, חברת פרימיום שהוקמה לפני קרוב לעשרים שנה, אנו מעצבים סוגים שונים של מטבחים, לפי טעמם וצרכיהם של לקוחותינו. אנו מאמינים כי שילוב של יוקרה לצד עיצוב מוקפד, מחיר אטרקטיבי ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים ברמה גבוהה, יחד עם שירות אישי ומקצועי הם אלו שמגדירים אותנו, ואת מוצרינו.

מטבחים מודרניים

בין מוצרינו תוכלו למצוא מטבחים מודרניים שהם המילה האחרונה בעיצוב המטבח. מטבחים בהם צבעים וגוונים שונים משחקים יחדיו ונותנים קו יוקרתי וייחודי למטבח. בין העיצובים הללו ניתן למצוא מטבח בצבע אפור מאט אלגנטי במיוחד המשלב מכשירים אינטגרליים בצורה מושלמת. הצבע האפור משתלב כאן עם צבע העץ המודפס, וקלפות עליוניות ותחתונות יאפשרו יעילות מקסימלית באיחסון. קלפה לכלים ולתנור ניתן למצוא גם במטבח מודרני המעוצב בצבעים של לבן ועץ. העיצוב החכם של המטבח מאפשר לשלב כיור ומשטח עבודה יחד עם שולחן לשלושה סועדים המחובר אליו.
מטבחים חכמים משמעם גם שימוש בחומרים חדישים, כמו חומר הנאנו למשל. מטבח מודרני מסוג נאנו משלב קווים נקיים במיוחד יחד עם עיצוב מוקפי ביותר וכל עשוי מחומר נאנו הדוחה טביעות אצבעות.
משחק צבעים נוסף בעיצוב מודרני ניתן למצוא במטבח בצבע חום נחושת המשולב עם צבע לבן. במטבח זה הגימורים הם אלכסוניים כדי לאפשר אחיזה נוחה. ניגוד הצבעים כולל יחידות פתוחות לבנות, המקנות גימור אלגנטי ויוקרתי למטבח.

מטבחים כפריים

למי שיותר מכוון לסגנון הקלאסי והעתיק יותר הרי שמטבח כפרי יקלע בדיוק לטעמו. כאן תוכלו למצוא מטבח כפרי בצבע אפוקסי המשלב זכוכית בארונותיו העליוניים. אפשרות אחרת היא של מטבח כפרי מעץ כהה הכולל חיפויי קיר תואמים עם מדפים, ועיטורים עליוניים יאפשרו סגירה מושלמת.
לאלו מאיתנו המעוניינים להכנס למטבח של תרבות וארץ אחרת אנו מציעים מטבח כפרי המשלב את הצבעים תכלת ולבן המזוהים עם התרבות היוונית.

מטבחי פרובנס

אבל לא רק יוון, גם מטבחי פרובנס המשלבים יוקרה וטעם עשיר, הינם אפשרות עיצובית נוספת עבורכם. כאן ניתן להוסיף מזווה זכוכית. הוא יכול להיות בסגנון עתיק או בסגנון מודרני, בהתאם לבחירתכם ולטעמכם. התחושה המתקבלת היא של מראה נקי ומעוצב. והצבעים הבהירים מחדירים אור ונועם לבית.

מטבחים יוקרתיים

שילוב בין סוגים שונים של עץ ומרקמים שונים מקנה אופי יוקרתי למטבח. שיש תואם או לחילופין שימוש במתכת עם קלפות עליונות שקופות ויחידות מדפים פתוחות ומוארות. כל אלו הופכים את המטבח המעוצב למיוחד.

מטבחים לבנים

לעומת זאת יש מי שמטבח לבן הוא המטבח הכי יוקרתי בעיניו, קלאסי, כזה שלעולם לא נס ליחו, מאט או מבריק, מודרני או עתיק.