מי לא אוהב לראות טלוויזיה מהחדר אחרי יום ארוך בעבודה? לפעמים צפיפות החדר מונעת מכם את התענוג, יש לכך פתרון טוב, ארונות טלוויזיה – בעצם, ארונות הזזה עם טלוויזיה. לכן, אם לא שמעתם עד עכשיו על טרנד עיצובי החדש שכל חדר חייב לאמץ, אנו רוצים שתכירו את ארונות הטלוויזיה שלנו.

ארונות טלוויזיה ,למי זה מתאים?

ארונות טלוויזיה מאפשרים לכם לחסוך מקום, במיוחד אם אתם גרים בדירה קטנה או לא אוהבים צפיפות ומחנק הנגרמים עקב יותר מידי רהיטים בחדר.  ארון טלוויזיה מובנה מאפשרת לכם לצפות בתוכניות הכי האהובות שלכם מהמיטה או מהספה בסלון.

היתרונות העיקריים של ארונות ההזזה עם טלוויזיה

אחסון– שילוב של ארון וטלוויזיה ברהיט אחד חוסך לכם מקום אחסון במקומות נוספים.

עיצוב– העיצוב החדשני של שילוב ארון עם טלוויזיה משלב מראה אמצעית עם יכולת למנגנון רחף המאפשר לכם לשדרג את החדר עם סטייל. הדבר המיוחד בארונות הטלוויזיה שלנו, כשמכבים את הטלוויזיה היא "נעלמת" ובעצם נטמעת בזכוכית שבארון, מה שנותן מראה נקי ומתוחכם.

מיקום– ארון הזזה עם טלוויזיה יכול לספק לכם פתרונות מיקום בבית. כשקשה להחליט איפה הארון ואיפה הטלוויזיה, מחדרי ילדים ועד אפילו המשרד.

מותאם לילדים– אם בחרתם לרכוש ארון הזזה עם טלוויזיה לילדים, תהיו בטוחים שהארונות מסוג זה הם מאוד בטיחותיים לשימוש בחדרי ילדים משום שהטלוויזיה מחוברת לדלתות הארון ובעצם מונעת את סכנת נפילת הטלוויזיה על הילדים כתוצאה ממגע או ממשחק. גם מבחינת עיצוב, אבל לשלב זכוכיות מודפסות בדמויות ותמונות מעולם הילדים לבחירתם.

חשוב מאוד שבארונות הזזה עם טלוויזיה יהיו עם התקן עינית לשלט. בנוסף חשוב שהארון יהיה מותאם לטלוויזיה כך שיהיה ניתן לחבר אליה את כל החיבורים הקשורים לטלוויזיה בקלות. מומלץ שתהיה זכוכית רפלקטיבית אשר תאפשר צפייה בחדות ובאיכות מעולה.

מה הגודל של הטלוויזיה?

גודלה של הטלוויזיה משתנה בין ארון לארון, כתלות ברוחב הארון ורוחבה של דלת הארון. בדרך כלל, בארונות ההזזה הממוצעים אפשר להכניס טלוויזיות של 40 אינצ' ויותר. רוצים לבדוק איזה גודל של טלוויזיה יכנס לכם בארון? התקשרו אלינו ותקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי ללא עלות.

אם אתם חושבים שמגיע לכם סטייל לחדר הצפוף שלכם, או משדרגים את החדר ליותר מרווח, קחו לעצמכם ארון הזזה עם טלוויזיה.

בדופז מציעים לכם ארונות איכותיים בייצור רשמי לכל כיס ומחיר משתלם, והיחידים שמציעים 10 שנות אחריות לכל ארון כדי שתוכלו להנות ממנו לאורך זמן.