ארון קיר 4 דלתות שחור
ארון הזזה טריקה שקטה
25/02/2019
Show all

ארון הזזה וינטג' – ארון הזזה בסטייל מיוחד

ארון פינתי פרובנס

ארון פינתי בעל מראה עשיר במיוחד

ארון הזזה וינטג', ארון הזזה כפרי וארונות בסגנון פרובנס, הם בעצם שמות לסוגי ארונות המשלבים עיצוב ייחודי ומרשים עם פתרון אחסון איכותי.

מתגעגעים לשנות החמישים? ארון הזזה וינטג' הוא הארון בשבילכם. סגנון הוינטג' מחקה את הסגנון שהיה מקובל משנות ה-20 של המאה ה-20 עד לשנות ה-80 של המאה ה-20. אורנות וינטג' מעוצבים בצורה אלגנטית ופשוטה, לפי האופנות השונות שהיו במהלך השנים. מי שרוכש ארון בסגנון ווינטג' יהנה מחדר באווירה נוסטלגית אשר יציף את הבאים לביתו בזכרונות טובים. מומלץ לרכוש ארון הזזה וינטג' משום שארון זה משלב את סגנון הווינטג' עם כל היתרונות של ארון הזזה, למשל חסכון במקום, טריקה שקטה ועוד.

ארון פינתי פרובנס
ארון פינתי בעל מראה עשיר במיוחד

ארון הזזה כפרי. הסגנון הכפרי שואף לחקות את הסגנון של הבתים הישנים באנגליה וארה"ב. הסגנון הכפרי נותן לחדר מראה אלגנטי המחבר את הבית לטבע. בסגנון הכפרי יש שאיפה להשתמש במשאבים הטבעיים הקיימים באזור שבו מייצרים את הארון. רצוי להשתמש בסגנון הכפרי כאשר יש חלל גדול בחדר ורצוי שיהיה הרבה אור בחדר. ניתן גם לייצר ארונות כפריים המתאימים לחללים קטנים יותר, לפי צרכי הבית. ניתן להשתמש בחומרים רבים בארון כפרי , כגון אבן טבעית, פרופיליי ברזל טבעיים וטקסטיל מעוטר. בדומה לארון הזזה וינטג , רצוי שהארון הכפרי יהיה ארון הזזה. בנוסף לכל היתרונות של ארון הזזה, ארון זה מתאים יותר לקישוט שלך הדלתות ומתאים יותר לעיצובים אישיים ואלגנטיים.

ארון בסגנון פרובנס. סגנון פרובנס הוא סגנון הלקוח מחבל פרובנס שבדרום צרפת, אזור שהאקלים בו דומה לשל ישראל, כך שעיצוב הרהיטים מתאים יותר באופיו לישראל. בסגנון פרובאנס בוחרים צבעים בהירים ואחידים, הנותנים לארון סגנון פשוט ואלגנטי. הגימורים בארון זה הם מעוגלים והשיוף בו הוא גס, דבר הגורם לחדר להיראות קצת מיושן. העיצוב המיושן של החדר מתאים לכל אחד שרוצה לשלב היסטוריה, עיצוב, סטייל ואלגנטיות עם פתרון אחסון. כמו בארון הזזה וינטג' , רצוי לעצב את ארון הפרובאנס עם דלתות הזזה, על מנת לקבל את כל היתרונות של דלת הזזה בארון קלאסי, אלגנטי ואיכותי שיישאר עם הלקוח שנים רבות.
כעל מנת שתוכל לשלב עיצוב אלגנטי בסטייל עם פתרון אחסון יעיל ואיכותי לאורך שדנים, רצוי לרכוש את הארון ממומחים. לחברת "דופז" יש מומחים בעלי ניסיון רב וידע שיאפשרו לכם לעצב את הארון שאתם הכי רוצים ובסטייל שאתם הכי רוצים.