מטבח כפרי בתכלת
מטבחים כפריים מעוצבים
06/02/2019
ארון פינתי פרובנס
ארון הזזה וינטג' – ארון הזזה בסטייל מיוחד
12/03/2019
Show all

ארון הזזה טריקה שקטה

ארון קיר 4 דלתות שחור

ארון שחור ומודרני מעץ

העיצוב המודרני של היום עושה שימוש בארונות הזזה כשהמטרה להשתמש בכמה שיותר חלל בחדר, או בבית. בעיצוב החדש אם כן ארונות הזזה משתלבים בתכנון חכם של חדרי השינה וגם בתוך חדרי הארונות, שם הם מציעים שפע של מקום אחסון.

אין ספק כי עבור נגרים ויצרני הרהיטים, החידוש המשמעותי הגדול הוא בשדרוג מנגנון ההזזה של ארונות אלו. אם בעבר קניית ארון הזזה הייתה נגמרת בגודלו וביופיו, הרי שהיום מנגנוני ההזזה התקדמו מאוד ובחירתם מקשה על קניית ארון, שאתם רוצים שיהיה גם איכותי שיתפקד לאורך זמן וגם יפה ובגודל מתאים. יש המון סוגי מנגנונים והם הדבר החשוב ביותר שישפיע ישירות על תפקוד הארון לאורך הזמן.

מהי טריקה שקטה?

טריקה שקטה הוא הכינוי שניתן לאותו מנגנון היושב על גבי המסילה העליונה של ארון ההזזה. מנגנון זה יושב בדרך כלל באופן כזה בו הוא נכנס לפעולה, רגע לפני הגעתה של דלת ההזזה לדופן הארון, או לפינות של הארון. הטריקה השקטה מתבצעת על ידי שימוש בבוכנה התופסת את הדלת לפני הסגירה, ומושכת אותה אט אט עד לסגירה המלאה של הדלת.
כשמדובר על ארון הזזה טריקה שקטה תגלו כאן שני יתרונות מרכזיים. הראשון הוא מניעת בריחתה של הדלת מהמסילה, כאשר הדלת נטרקת באופן חזק מדי. ואכן מנגנון שהוא טוב ואיכותי יתפוס את הדלת וימנוע ממנה לברוח מהמסילה.
זאת בעוד מנגנוני הזזה סטנדרטיים, כאלו הפועלים על בסיס של מסילות פשוטות יתבלו במשך השנים. ואתם תרגישו זאת כשהארונות מרעישים או נתקעים על המסילות, ולעתים מוסטים מהם לחלוטין. ואילו יתרונו השני של המנגנון, כשמו כן הוא – מדובר בטריקה שקטה אשר אינה נשמעת, והמונעת מכם את הצורך לשמוע את טריקתה של דלת הנטרקת בגסות.

ארון הזזה טריקה שקטה של דופז

ארון קיר 4 דלתות שחור
ארון שחור ומודרני מעץ

אנחנו בדופז משתדלים להוציא מתחת ידינו ארונות שנעשים באופן המקצועי ביותר, לכן הפרזול שלנו הוא הכי מתקדם בשוק, וכשמדברים על טריקה שקטה הרי שתגלו כי כאשר אתם רוכשים מאיתנו ארון הזזה, הרי שהטריקה שלו היא באמת חלקה בהשוואה לכל אחד המתחרים שלנו. המנגנון שלנו נקרא פניקס (FENIX) והוא נחשב המתקדם בעולם. עליו אנחנו נותנים 10 שנות אחריות מלאות.
העיצובים שלנו בדופז הם ייחודים ונעשים לפי דרישה אישית. מאחר ואנו מתמחים בייצור ארונות על כל סוגיהם החל משנת 2001, אנחנו מצליחים לקבוע את הסטנדרט הגבוה בתחום עיצוב הבית. וכך אנו דואגים לשלב את החדשנות הטכנולוגית עם חשיבה יצירתית, וניסיוננו בן העשרים שנה מסייע לנו לקבל המלצות לארונות ההזזה שלנו. אצלנו תמצאו שילוב של יוקרה יחד עיצוב מוקפד בהתאם לרצונו של הלקוח, עמידה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש, שירות אישי ומקצועי ומחיר אטרקטיבי.