ארון הזזה סנדוויץ
ארון הזזה סנדוויץ?
05/06/2018
ארון הזזה לילדים
ארונות ילדים
14/06/2018
Show all

ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה 3 דלתות בצבע לבן עם מראה אמצעית לאורך.

אתן צריכות מראה לגוף שלם אך אין לכן אפשרות לתלות מראה בחדר כי הוא צפוף, או שזה ממש לא נראה לכן יפה. יש פתרון מצוין לבעיה שלכן, ארון הזזה עם מראה. היתרון של ארון הזזה עם מראה, כמו כל ארון הזזה, הוא שפתיחת הדלתות אינה צורכת מקום, כך שניתן לשים אותו בחדרים קטנים יחסית וליהנות מהמרווח של החדר. ניתן לעצב ארון מראה במספר דרכים. נדון בדרכים אלה בעיצוב ארון 3 דלתות המשלב מראה.

איפה למקם את המראה בארון?

ארון הזזה עם מראה מרכזית. הארון בנוי משלוש דלתות כאשר המראה נמצאת בדלת המרכזית. המראה הארוכה מאפשרת לכן להסתכל לכל הגוף מכף רגל עד הראש, רצוי להשתמש בצבע בהיר לארון על מנת לתת לחדר מראה נקי, סטטי ומרשים.

ארון הזזה עם מראה

ארון הזזה 3 דלתות בצבע לבן עם מראה אמצעית לאורך.

ארון הזזה עם מראה כפולה. הארון בנוי ממראה שמכסה שתיים מדלתותיו. גודל המראה הוא כשני שליש מגודל הארון והיא מהווה את החלק המרכזי בו. ההשתקפות של החדר מהמראה היא כמו תמונה פנורמית של החדר, כך שהחדר נראה גדול יותר ומרשים יותר. בנוסף, בני הזוג יכולים יכולים להסתכל במראה בו זמנית. מומלץ לעשות מסגרת למראה בצבע קהה ביחס לצבע הבהיר של הארון, על מנת להדגיש את המראה, כך שהמראה תהיה חלק בולט מעיצוב החדר.

ארון הזזה מראה כפולה

ארון הזזה מעץ עם מראה מרכזית כפולה

ארון הזזה עם שלוש דלתות מראה. כל הארון מהווה מראה אחת גדולה, המחולקת לשלוש. מבעד למראה, בארון מראה, החדר נראה במלוא הדרו. ארון הזזה מראה זה, משווה לחדר מראה גדול בהרבה מכפי שהוא, ויוצר מראה מרשים לחדר. בנוסף, ארון זה מקל על סידור החדר, שכן כל דבר שלא במקום, נראה היטב מבעד למראה. ארון הזזה עם מראה זה, נותן לחדר מראה גדול בהרבה כפי שהוא כך שנוצר מראה מרשים לחדר.

ארון הזזה דלתות מראה

ארון הזזה 3 דלתות מראה מלאה

ארון הזזה עם פס מראה. הארון בנוי כך שהמראה נמצאת במרכז הארון, ומכסה את כל שלושת דלתות הארון, כך שנוצר מין סוג של "פס מראה".  ארון מראה זה הוא פחות פונקציונאלי ויותר עיצובי. ניתן לשים אותו גם בסלון, כקישוט יפה לארון. ארון מראה הזזה בצורה זו משתלב היטב בכל חדר. ניתן לבחור כל מראה בכל צבע, למשל ארון מראה עם מראה מרכזית קטנה בצבע אפור בהיר.

ארון הזזה משולב מראה זהובה

ארון הזזה עם סטריפ זהוב

על מנת לעצב את ארון ההזזה עם המראה שיתאים לצרכים שלכם ולטעם האישי שלכם, רצוי לרכוש את הארון ממומחים שיש להם שילוב של מיכון, ידע וניסיון רב ויספקו מענה לכל בקשה. בדופז יש צוות של מומחים שיסייעו לכם בעיצוב ארון ויענו לכן על כל שאלה שתשאלו.