מטבח לבן מודרני
מטבח מעוצב
22/01/2019
מטבח כפרי בתכלת
מטבחים כפריים מעוצבים
06/02/2019
Show all

ארון זכוכית – לשדרג את חדר השינה

ארון הזזה מודרני זכוכית כתומה

ארון הזזה בסגנון מודרני ובצבעים לבן וכתום מבריק

כשאתם תרים אחר ארון לחדר השינה שלכם ישנן מן הסתם כמה שאלות משמעותיות שעולות כשאנו מכינים את רשימת המשאלות שלנו מהארון המבוקש. הראשונה, היא כמובן ההחלטה שלכם אם אתם מעוניינים מהו סוג הארון שאנו רוצים? ומה עם הדלתות? האם תרצו ארון הזזה עם דלתות עץ? ואולי תעדיפו ללכת על הקו הנקי והאלגנטי של ארון זכוכית? שכולל דלתות הזזה מזכוכית מודרניות.
ארון הזזה זכוכית הינו ארון הכולל דלת הזזה זכוכית במגוון צבעים ועיצובים, יכולה להיות גם מחולקת בפסי טוקיו ובשילוב מראה ועץ.

ארון הזזה מודרני זכוכית כתומה
ארון הזזה בסגנון מודרני ובצבעים לבן וכתום מבריק

להתאים את הארון לחדר ולא את החדר לארון

העצה הטובה ביותר היא אם כן, בזמן שאתם ממהרים לבחור לעצמכם ארון לחדר השינה, להגיע עם תרשים מדויק של חלל החדר ומידות המרחב שעומדים לרשותכם. כל אלו יקלו עליכם בבחירתו של ארון הזזה זכוכית אשר יתאים לחדר, ולא כזה שתצטרכו לחולל למענו מהפכה עיצובית בחדר. כלומר, התאימו את הארון לחדר ולא את החדר לארון. לאחר מכן, הגדירו צרכים שקשורים לתכולת ותכלית הארון. בידקו איזה סוג בגדים יש לכם יותר, האם אתם משתמשים יותר בבגדים שנועדו לתלייה או בבגדים מקופלים, והאם תרצו לאחסן בארון גם נעליים, חגורות, עניבות ועוד. זאת כדי להתאים את החלוקה הפנימית בתוך הארון לצרכיכם האישיים.


אירגון המרחב חשוב גם לסוג הארון שתבחרו. ארון זכוכית בעלי דלתות ציר הנפתחות החוצה אל החדר או לחילופין דלתות הזזה הנבלעות לתוך הארון על מסילה סמויה. ברור כי מבחינת ניצול מיטבי של השטח, ארונות הזזה הם הפתרון הטוב ביותר. כמו כן, דלת ההזזה מאפשרת לשמור על מראה מסודר יותר של חדר השינה ולהשיג הגנה גבוהה על תכולת הארון מפני אבק.

ומה עם ארון זכוכית?

ללא ספק ארון הזזה עם דלתות זכוכית הוא זה שיהפוך את החדר שלכם למשודרג יותר. נכון הדבר מקנה מראה מאוד יוקרתי לחדר השינה. היום האפשרות להשתמש בחומרי הגלם רבות, וישנה אפשרות לשלב את העץ עם הזכוכית או עם מראה. דלת הזזה זכוכית יכולה להגיע בהמון צבעים, הפופולרית ביותר היא זכוכית לבנה, או זכוכית שחורה, שמקנה מראה יוקרתי מאוד לארון ומייחדת אותו.
ארון הזזה זכוכית הוא ללא ספק עדין יותר, ונותן תחושת מרחב רבה יותר. יתרה מכך ארון זכוכית הוא זה שמקנה את המראה המשודרג לחדר השינה שלכם, ולרוב גם מתפקד כרהיט נוי בפני עצמו ולא רק כפתרון אחסון. דלתות זכוכית הזזה מהוות פתרון מצוין לחדר ארונות כאשר מצד אחד הן יגנו לכם על הבגדים מפני אבק, ומצד שני גם יעצבו לכם את החדר בסגנון מודרני. יתרה מכך, רובם של חדרי הארונות בארץ נוטים להיות קטנים וצפופים, ארון דלת זכוכית יכול לסייע ולהתגבר על תחושת הצפיפות הזאת.