חדר ארונות עץ וזכוכית
עיצוב חדר ארונות
27/11/2018
ארון פתיחה זכוכיות
איך לתכנן ארון בגדים?
25/12/2018
Show all

ארונות בגדים

ארון פינתי בהתאמה אישית

ארון פינתי בצבע אפוקסי אפור

בשוק קיים מגוון מאוד רחב של ארונות בגדים המקשה על הצרכנים את הבחירה. נכון שברשתות הרהיטים יציעו לכם ארונות מיוחדים כאלו עם מתלה לעניבות, או אולי ארונות עם או בלי מראה גדולה וארונות קיר. ויש גם מי שסבור כי חדר ארונות מתוכנן היטב עדיף על ארון קיר,מכיוון שהוא מרווח ונוח יותר. האמת היא שלא תמיד זה המצב. ובלא מעט מקרים מדובר בגומחה שקשה להיכנס אליה ואין בה מקום לכל הבגדים, בשעה שדווקא ארון בגדים יכול להוות פתרון נוח יותר. אז איפה לקנות ארון? ואם כבר בחרתם אחד מה חשוב שיהיה בו והאם כדאי שהוא יהיה ארון הזזה או לא.

לפי מה תבחרו ארון בגדים?

מאחר וארון הוא רהיט מסיבי, העלול להשתלט על החדר, חשוב למדוד רוחב, גובה ומרחק מהקיר, לפני שהולכים לקנות. כמו כן כדאי שתחשבו כמה פריטים אתם רוצים לאחסן בארון. במידה ואתם טיפוסים הנוטים לאגור פריטים ישנים, ומאידך לקנות בגדים בתדירות גבוהה, הרי שתצטרכו ארון גדול עם מגירות ואפשרויות תליה רבות. אם מדובר בחדר קטן, שבו המיטה תמוקם קרוב מאוד לארון, הרי שכאן יתאים ארון הזזה. חשוב להתאים את הארון לקונספט העיצובי של החדר. ואם אתם כבר הולכים על ארון הזזה בקשו שיתקינו במסילה צוקל. הוא מקנה יציבות לארון ומאפשר לו לשאת משקלים כבדים.

ארון פינתי בהתאמה אישית
ארון פינתי בצבע אפוקסי אפור

במידה וקונים ארון בגדים לילדים הרי שאפשר לקנות רהיט בו ניתן להחליף את החזית שלו לחזית בוגרת יותר, מה שיחסוך קנייה של ארון חדש, כשהילד יתבגר.

ושני טיפים מאוד חשובים – אם אתם קונים ארונות שכוללים זכוכית או מראות, כדאי לוודא שהזכוכית באיכות גבוהה ובחיתוך נקי, כדי להימנע מחספוס ומשריטות מיותרות  וכדי להגן על האצבעות בחרו במסילות עם טריקות שקטות, לדוגמה מנגנון הפניקס שלנו, שנחשב המתקדם ביותר בשוק.

איפה לקנות ארון בגדים?

פשוט מאוד דאגו ללכת למקום בו תקבלו יחס אישי, בו יראו לכם שאוהבים את הלקוחות ומתייחסים לכל אחד מהם כאילו הוא לקוח יחיד, ונותנים מענה מידי לכל שאלה ובקשה. לכו למי שעושה שימוש רב במוצרים שונים ומגוונים, כמו שילוב של עץ, זכוכית,אלומיניום, ברזל וכד' , פרזולים שונים, מגירות ומתקנים למיניהם, מי שהם מומחים בתחום אך מקפידים ללמוד, ולהתעדכן בכל החידושים בתחום. לכו למי שייתן דרור ליצירה, לתשוקה, לחלום,ועושה זאת בהנאה מרובה.

לא פחות חשוב, מי שמשתמש במכונות חדישות ומתקדמות, מונחות מחשב המייעלות את עבודתו. בקיצור, מפעל מודרני ומתוחכם, שמבצע את עבודתו במהירות, בדייקנות וברמת גימור גבוהה.

אם אתם מתחבטים בשאלה איפה לקנות ארון כדאי שתבחרו במי שעושה שימוש בחומרי גלם רבים ובמיכון מתקדם, בעל ניסיון רב, והמצליח ליצור דברים מחומרים שונים כדי להגיע לעיצוב או למוצר שרציתם.