ארונות ילדים

ארון הזזה עם מראה
ארון הזזה עם מראה
10/06/2018
ארון פינתי משולב הזזה ופתיחה זכוכית
ארון הזזה או דלתות
17/06/2018
Show all

ארונות ילדים

ארון הזזה לילדים

ארון הזזה לילדים בעל דלתות זכוכית מודפסת

מזל טוב, נולד לכם ילד. עכשיו הזמן לקנות לילד ארון לילדים שיאכסן את כל הפרטים של הילד, למשל בגדים וצעצועים. אלה מספר עצות שיעזרו לכם לבחור את ארון הנכון לילדכם.

כיצד לבחור ארון לילדים?

ארונות הזזה לילדים

ארון הזזה לילדים העשוי עץ ולוחות מלמין מעוצבים ומדפים

ארונות ילדים בהדפס

ארון ילדים בעל דלתות זכוכית מודפסת

דבר ראשון שחשוב בבחירת ארונות ילדים הוא בטיחות הארון. חשוב לבדוק שאין ברגים רופפים בארון שעלולים ליפול ולהיבלע ע"י תינוק או לעשות פציעה ברגל יחפה של הילד. יש להיזהר מדלתות פתוחות העלולות להוות סכנת התנגשות, או מטריקה חזקה של הדלתות, העלולות לפגוע בילד ולגרום לו לחבלה. בנוסף, חשוב שמדפי הארון יהיו חזקים ויהיו עמידים בפני הישענות עליהם או בפני העמסת יתר.

דבר שני שחשוב הוא שהארון יגדל עם הילד לאורך השנים. בתחילה הילד ישתמש במדפים התחתונים של הארון והמגרות משום שעודו נמוך. ככל שהילד יגדל, תהיה לו גישה למדפים הגבוהים יותר. משום כך, יש להקפיד על חשיבה מלאה בפונקציות הארון למשך השנים. כך שהארון של ילדכם ישמש אותו כראוי גם בהיותו גדול.

דבר שלישי שחשוב בבחירת ארון הזזה לילדים, הוא איכות הארון ואיכות הציפוי של הארון. חשוב מאוד שהארון יהיה מצופה בחומר חזק העמיד בפני שריטות, ושאינו מוציא שבבי עץ מתוכו. בנוסף, רצוי שהארון יהיה עשוי מחומר שקל לנקות אותו, שכן ילדים ידועים ביכולת הלכלוך שלהם.

בנוסף, כדאי להתחשב בעיצוב חדרו של הילד ולהתאים לחדר ארון הזזה המשתלב יחד עם אותה רוח עיצובית. ארון הזזה יכול לבוא במגוון צבעים ודוגמאות. בין היתר עם הדפסי דמויות וגיבורי ילדים או כל הדפס אחר העולה על רוחכם.

אצלנו, בדופז תוכלו לקבל יעוץ בנגוע לרכישת ארון הזזה לילדים.  אנחנו מציעים מגוון רחב של ארונות לילדים, ויש לנו צוות מומחים שיכול לענות על כל שאלה בנושא, על מנת שיהיה לילדים ארון איכותי ובטיחותי שילווה אותם שנים רבות בנוסף 10 שנות אחריות על כל הארונות שלנו.