ארונות פתיחה

בחנות שלנו תמצאו מגוון רחב של ארונות פתיחה מעוצבים, איכותיים ומתקדמים בסגנונות שונים: מארונות פשוטים ומודרניים במחירים סבירים, ועד ארונות עיצוב יוקרתיים וייחודיים המותאמים אישית. בואו להתרשם מהאיכות, העיצוב המתקדם והחומרים הטובים ביותר המאפיינים את ארונות הפתיחה בחנות שלנו. הזמינו היום הצעת מחיר להתקנה מקצועית על ידי אומנים מיומנים.

8 מוצרים נמצאו

מיין לפי

אם אתם בקטע של ארונות קלאסיים שיתנו לכם פתרונות אחסון גמישים, ללא גינונים מיותרים, ואין לכם בעיה של מקום בחדר, ארונות פתיחה הם הדבר שאתם צריכים.

ארון פתיחה, למי זה מתאים?

מתאים לכולם. למי שיש מספיק מרווח בחדר לפתיחה של הדלת והוא צריך פתרון אחסון פשוט, נוח וקלאסי.
מתאים מאוד לאנשים שעוברים דירה, שכן ארונות פתיחה הם קלים לפירוק והרכבה, כך שניתן להעביר אותם מבית לבית בקלות.

היתרונות של ארונות הפתיחה

מיקום– היתרון הגדול של ארונות פתיחה הוא שהם לא חייבים להיבנות באופן ישר. ניתן למקם את ארונות במעלה המדרות, או בשיפוע כלשהו שיש בבית, ורוצים להפוך אותו לפתרון אחסון. בנוסף, ניתן לעשות ארונות פתיחה בכמה קומות כך שאם התקרה גבוהה במיוחד, ניתן לנצל את כל גובה החדר כפתרון אחסון.

אחסון– דלתות נפתחות אינן צורכות מקום בתוך הארון, כך שהן אינן גוזלות מנפח הארון. ארונות פתיחה מתאימים למגוון רחב של קונפיגורציות של מדפים. יתרון נוסף הוא שניתן לשים מגרות מחוץ לדלתות הפתיחה, דבר המאפשר שליפה מהירה של הדברים המאוחסנים בארון.

עיצוב– ארונות פתיחה נותנים מראה קלאסי של ארון, כך שמי שאוהב פשטות ואלגנטיות, בלי גינונים מיותרים, ארון פתיחה הוא האידיאלי בשבילו.

מחיר– ארונות פתיחה הם הכי גמישים מבחינת מחיר, הם באים בגדלים שונים ומעוצבים לפי בחירת הלקוח, כך שהם מתאימים לכל כיס.

אז אם אתם רוצים ארון פשוט, אלגנטי ונוח לשימוש שיתן לכם פתרון אחסון מצוין וגמיש, ארונות פתיחה הם הבחירה הנכונה.

  • Menu
Close
Sidebar