מטבחים לבנים

בחנות שלנו תמצאו מבחר רחב של מטבחים לבנים מודרניים בסגנונות שונים. אנו מציעים מטבחים לבנים מעוצבים ומטבחים לבנים מינימליסטיים, במגוון סוגי עץ ושיש. יש לנו מטבחים לבנים ואפורים עם משטחי שיש אפור מיוחדים. בחלק מהדגמים ישנן פנלים לבנים בוהקים בשילוב עם עץ חם, ואחרים בסגנון כפרי ורוגע. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים על כל המטבחים הלבנים שלנו.

7 מוצרים נמצאו

מיין לפי

עבור רבים הרוצים לעצב את ביתם מכוונים הם למראה נקי, אסתטי וסימטרי. בכל חלל וחלל בדירה ישנם את הדגשים העיקריים בעבור מראה זה. חלק בולט בהענקת מראה מסוג זה הוא שימוש בצבע לבן. שימוש זה בא לידי ביטוי גם בעיצוב של מטבחים. מטבחים לבנים הם נפוצים ביותר במדינה ובעולם משום שתמיד נראים עדכניים ולא כטרנד חולף.

עיצוב של מטבח לבן יכול להיות כשמו ממש – בעל חלל לבן ומבריק שבו הארונות, משטחי העבודה והקירות כולם ככולם לבנים ממש. היבט עיצובי נוסף המוגדר כמטבח לבן הוא בחירה בעיצוב מטבח לו רמיזה לצבעים בהירים ושילוב מובהק אחד של לבן בדמות ארונות למשל. מעבר לשתי אפשרויות אלו ישנם מספר דגשים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת בכל הקשור לעיצוב מטבחים לבנים.

איך לעצב מטבח לבן

הכנסה של צבע נוסף עיצוב מטבח שיהיה לבן לחלוטין עלול ליצור אצל רבים תחושה שמדובר בחלל של בית חולים. תחושה שרבים לא ירצו להעניק בשהייה במטבח אותו עיצבו ממיטב כספם. הימנעות מתחושה זו ניתן לעשות על ידי שבירה של הלבן הבולט בעזרת גוונים מנוגדים ואף שימוש באור טבעי הנכנס למטבח. שימוש מקובל בשבירה של הצבע הלבן הוא בעזרת רהיטים כמו כסאות שחורים ואדומים ואף קיר אחד הצבוע אדום.

רצפה ותקרה

שימוש בצבע שונה מלבן על הרצפה או התקרה יכול להביא למסגור של הארונות, הקירות ומשטחי הדלפק ובכך מאפשר לחלל להיות מחולק וזאת מבלי לפגוע בדומיננטיות של הצבע הלבן. הדבר אף יכול להתרחש בשינוי קל של תקרה או רצפה בעלת גוונים שונים של לבן.

תאורה טבעית מבחוץ

רצוי במטבחים לבנים ובכלל להימנע כמה שיותר מתאורת פלורסנט. שימוש באור טבעי בעבור מטבחים לבנים הינו רצוי ויש כמובן לאפשר כניסת אור לחלל המטבח הלבן כמה שמתאפשר. שילוב של אור טבעי למטבח לא רק מוסיף מבחינה עיצובית אלא אף דרוש ככלי המוסיף אוורור למטבח. במטבחים בהם אין אפשרות של כניסת אור טבעי למטבח ישנה אפשרות להתקנה של צוהר עגול. התקן הנחשב זול שביכולתו לספר אלומת אור טבעית. בנוסף לאור הטבעי, מתאפשר ורצוי במטבחים לבנים להתקין מנורות בעלות גוונים רכים וחמים הפוזלים לגוון אדום. לא פעם שילוב של אור טבעי לאור המגיע מתאורה מביא לאיזון המושלם אותו החלל דורש.

שילוב עץ ניגוד נוסף שניתן להוסיף בתוך מטבח לבן הוא שילוב של עץ. שימוש של ארונות מעץ בתוך המטבח הלבן יביא להדגשה של אלמנטים לבנים. שילוב של עץ יכול להיעשות גם בעץ בהיר כמו גם זה הכהה.
פלדת אל חלד שילוב של פלדת אל חלד עם לבן הינו שילוב מנצח. שימוש במכשירי חשמל אל חלד כמו תנור, מקרר וכיריים מדגישים את הצבע הלבן בצורה נהדרת ממש ומוספים למראה המודרני. שילוב של פלדת אל חלד אינו עומד בסטירה עם שילוב של עץ. שילוב כל השלושה יחד יכול להעניק מראה מודרני ונעים.

  • Menu
Close
Sidebar