מטבח מודרני מעוצב
עיצוב מטבח עדכני
07/10/2018
מטבח יוקרה אבן
עיצוב מטבחים
01/11/2018
Show all

מטבחים מודרניים

מטבח מודרני נאנו שחור ולבן

מטבח מודרני בצבעים שחור נאנו ולבן שלג

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, אם לא החשוב שבהם, והוא לבטח החדר המורכב ביותר בבית, מכל הבחינות. המטבח מרכז עשרות פעילויות שונות שמתקשרות, רובן ככולן, לאוכל – בישול, אפיה, טיגון, חיתוך, שטיפת כלים, אכילה, חימום ועוד. לכן המטבח תמיד עמוס בפריטים שונים – ריהוט, כיורים, מכשירי חשמל, כלי מטבח ומוצרי מזון. לעיתים קרובות גם שולחן וכסאות מוצאים את מקומם במטבח. לכן עיצוב של מטבח הוא תמיד תהליך מורכב שדורש מחשבה רבה.
מטבחים מודרניים הם מטבחים שמושקע בהם קו מחשבה שונה ממה שהיה מקובל עד לפני מספר שנים. קו החשיבה המודרני אומר ששלבי ההכנה של האוכל הם חלק בלתי נפרד מן הפעילות הביתית כולה, ולכן המטבח אמור להיות חלק אינטגראלי ובלתי נפרד מן הבית כולו, ואין צורך להסתיר אותו מחלקי הבית האחרים. על פי קו חשיבה זה, ניתן לראות מטבחים מודרניים אשר מעוצבים כחלק בלתי נפרד מן הסלון של הבית, כאשר ההפרדה ביניהם עיצובית בלבד.

עיצוב מטבחים מודרניים

מטבח מודרני עץ ולבן

מטבח מודרני המשלב את הצבע הלבן עם לוחות עץ טבעי

עם זאת, קשה להתעלם מכך ששלבי ההכנה של אוכל מכל סוג שהוא כרוכים בלכלוך ואף בבלגן, בהתאם, כמובן, לסוג האוכל אותו מכינים. אנשים רבים מוטרדים מן הטרנד הזה של מטבחים מודרניים, מכיוון שכל אירוח דורש הברקה יסודית של המטבח. עיצוב מטבחים מודרניים, לכן, שם לעצמו כקו משמעותי נוסף גם את הצורך באסטטיקה ובניקיון. לכם, מטבחים מודרניים מאופיינים בקו נקי, חלק ומינימליסטי, שבו רוב האבזרים של המטבח כלל אינם נראים לעין. רוב מכשירי החשמל, גדולים וקטנים, מוסתרים בארונות מטבח, ולכל אבזר מקום ייחודי משלו, למניעת אי סדר.

מטבחים מודרניים, אם כך, יהיו תמיד מאובזרים בכל הדרוש למטבח, אולם העיצוב שלהם מאפשר מראה מסודר בקלות רבה וללא מאמץ כמעט.

דופז מאפשרת גם לכם להגשים את החלום ולבנות מטבח מודרני משלכם. בדופז תקבלו עיצוב ובנייה של מטבחים מודרניים יפהפיים בכל סגנון שבו תבחרו, תוך התאמה אישית של כל חלקי המטבח לצרכים האישיים שלכם.