מטבחים מודרנים

מגוון רחב של מטבחים מודרניים בעיצובים מעודכנים וסגנונות שונים. מטבחי יוקרה בגימורים איכותיים, חומרי גלם יוקרתיים וציפויים עמידים. המטבחים כוללים ארונות מעוצבים, איים מרכזיים, כיורים, ברזים, משטחי עבודה ואביזרים נלווים במחירים החל מ-. עיצוב מודרני ופונקציונלי המשלבים בהרמוניה יופי ויעילות למטבח חלומותיכם.

7 מוצרים נמצאו

מיין לפי

ישנן לא מעט מילים וביטויים שיגרתיים שנכנסו לחיי היום יום שלנו, ולא תמיד ברורה לנו הגדרתם. ככל הנראה זהו הביטוי הנפוץ מטבח מודרני. אז מה מגדיר מטבח ככזה? לרוב כשאנו מדברים על מטבחים מודרניים אנו מתכוונים לכאלו המאופיינים בקווים ברורים, ישרים וגישה מאוד פונקציונאלית.

השימוש בקווים ישרים מעניק אווירה קלילה, נקייה ותחושה של מרווח בחלל המטבח. ניתן למשל לבחור בזמן עיצוב מטבח מודרני, במטבח ללא ידיות כאשר פרופיל מתכת ממוקם בין גוף הארון לדלתות או למגירות, והוא זה שלמשל מאפשר את פתיחת הדלתות. מאידך, אם תרצו לשבור את המראה האחיד תוכלו ללכת על מראה המשלב צבעים וחומרים שונים.

מטבחים מודרניים – שילוב של צבעים וחומרים שונים

כך לדוגמה ניתן למצוא עיצוב מטבח מודרני שלנו הכולל שילובים בין עץ וצבע אפור מאט. זהו מטבח המעוצב בשיא השיק, ואנו דאגנו לשלב בו מכשירים אינטגרלים בצורה מושלמת. כך שגם צבעי המכשירים יתאימו לעיצוב עצמו, לדוגמה: צבע שחור או צבע נירוסטה. במטבח עצמו השתמשנו בצבע אפור מעט ועץ מודפס, וכמובן הוספנו קלפות בשני מישורים ליעילות מקסימלית.

עיצוב אחר המשלב שני צבעים דרמטיים הוא כזה בו לוקחים חלק הצבעים שחור נאנו ולבן שלג. כאן נעשה שימוש בחומר נאנו הדוחה טביעות אצבעות. המשחק בין שני צבעים אלו מאפשר לקבל מטבחים מודרניים בעלי קווים נקיים במיוחד, ובעיצוב מוקפד ביותר. את כיסאות הסועדים ניתן לעצב בצבעים שקופים או מתכתיים הנותנים גימור מעולה לעיצוב כולו.

ואם דיברנו על פורפילי מתכת הממוקמים בין גוף הארון לדלתות המטבח הרי שאחד מהעיצובים שלנו של מטבחים מודרניים הוא של מטבח בצבע חום נחושת, משולב עם צבע לבן. כאן ניתן למצוא גימורים אלכסוניים לאחיזה נוחה. ואילו היחידות הפתוחות כאן הן לבנות. את מראה הנחושת מקנה הצבע החום האפוקסי במראה מבריק.

פחות דרמה – יותר אלגנטיות

לאלו המחפשים מטבח עם צבעים מעט פחות דרמטיים נציע עיצוב של מטבחים מודרניים המשלב את הצבע הלבן עם לוחות עץ טבעי. זהו מטבח קומפקטי ופרקטי, בעיצוב חכם הכולל קלפה העוטפת את האזור בו מאוחסנים הכלים וגם את התנור. באי שהוספנו למטבח זה כללנו גם מקום לכיריים, כיור כמובן ומשטח עבודה. בסיומו של האי התווסף שולחן לשלושה סועדים אותו עיצבנו בצבע עץ טבעי כדי לשבור את הצבעים הנוגדים ולתת אוירה רכה יותר. את הכיסאות עבור הסועדים אפשר לבחור בצבע שחור או לבן כראות עיניכם כמובן.

מטבח נוסף המשלב את הצבע השחור והלבן הוא כזה עם חצי אי מעץ, הנתמך ברגל מפרספקס, ואליו צורפו שרפרפי עץ. ואילו השיש והארונות העליונים הם בצבע שחור.

אפשרות אחרת היא מטבח עם פסי ידיות בצבע אפור ומשטח שיש וקלפה עליונה בחום בהיר.

  • Menu
Close
Sidebar