מטבחי פרובנס

מטבחי פרובנס בסגנון יוקרתי ואלגנטי המשלבים עיצוב קלאסי צרפתי עם גווני שמנת ולבן. המטבחים כוללים ארונות מעוצבים, איים, שיש אבן קיסר, כיורי נירוסטה ועוד אביזרים איכותיים. זמינים במגוון סגנונות וגדלים החל מ-מטבחי פרובאנס קומפקטיים ועד גדולים ומרווחים. מוצעים בחנות במבצעים מיוחדים מפעם לפעם. המעוניינים מוזמנים להיכנס ולעיין במבחר.

6 מוצרים נמצאו

מיין לפי

מטבח הנושא ניחוח נוסטלגי וחמים הוא ללא ספק מטבח בסגנון פרובנס. מקורו של סגנון הפרובנס הוא במחוז הירוק והכפרי בצרפת. היכולת של מטבח מסוג זה לשלב בתוכו מוטיבים עתיקים ומודרניים כאחד, מטבח כפרי מחד ויוקרתי מאידך, הופכים אותו למטבח מאוד פופולרי ומבוקש. עיצוב מטבחי פרובנס כולל לרוב שילוב של חומרי גלם איכותיים, פרזול מעוצב ותכנון אישי המותאם לחלל המטבח.

תכנון מטבח מסוג זה מחייב את בחירתם של חומרי הגלם הנכונים, ובחירה באקססוריז הנכונים. מאחר ומדובר בריהוט הנוטה לכיוון הכפרי, הרי שבשונה מריהוט בסגנון מודרני, אנו נשתמש בעץ ובחומרים טבעיים אחרים. הצבעים בהם נבחר יהיו לרוב שקטים ומתונים יותר והקווים רכים ומעוגלים. הכל במטרה להשרות אווירה של בית, של חום, של נוחות וטבע. בחירה במטבח מסוג מטבחי פרובנס למעשה מייצרת עבורנו סגנון ריהוט עבור הבית ההופך מתאים לכל זמן ותקופה, ובעצם הופכת לבחירה מנצחת, מאחר ומדובר בהשקעה לטווח הארוך.

מטבחי פרובנס בסגנון עתיק

מטבח פרובנס יוקרתי שלנו מעוצב בטעם עשיר, הוא משולב עם מזווה זכוכית עם פינות מעוגלים, או עם מגירות ומדפים ולאלו מצטרף באופן מושלם שיש שחור ויוקרתי המעניק כאן את המגע הנכון. האי המוצב במרכזו של המטבח במקרה זה יכול להיות מחופה, אף הוא, בשיש שחור יוקרתי. כאן מעל האי אפשר להציב מתלה מיוחד לתלייתם של סירים וכלי בישול. בדומה למטבחים כפריים גם מטבחי פרובנס משלבים את האפשרות להציג את כלי הבישול, בעיקר המשמעותיים יותר, לעין כל ולאפשר נגישות נוחה אליהם.

אפשרות אחרת היא לעצב מטבח בסגנון פרובנס המשלב סגנון עתיק שאליו מתווסף טעם אישי. הטעם העתיק בא לידי ביטוי בידיות הארונות והמגירות המעוגלים יותר, אך לא פחות נוחים. הצוקל העליון של המטבח ייתן חזית מקושטת ונעימה יותר. ואילו האי במרכז המטבח ייאפשר לשלב מדפים מהצד ושטחי אחסון למטה. המשטח שעל האי יהיה עם חיפוי משובץ במקרה זה, ולקירות המטבח ניתן לבחור טפט מתאים המעניק סגנון עתיק יותר.

שבירת מיתוסים

לא תמיד חלל גדול ולא תמיד עיצוב עתיק

כאשר מתכננים מטבח מסוג פרובנס אנו דואגים להתאים אותו לרוב לחלל מאוד גדול. אבל המציאות מכתיבה כי לא תמיד חלל המטבח הוא אכן גדול כמו שמקובל. אך מטבח פרובנס שלנו בצבע שמנת עדיין מאפשר לשלבו בחלל קטן יותר בשל השקעה מיוחדת בעיצוב הדלתות. שטח השיש עוצב בצבע תואם. וכדי לתת תחושה של נוחות ומרחב עבודה עוצב במקרה זה אי בצבע תואם, בצורת "ר", שבקצהו שילבנו ספרייה מיוחדת לפי התאמה אישית.

ניתן גם לשלב את מראה הפרובנס העתיק עם המראה הנקי והחדשני, מה שישרה אוירה יותר מודרנית לעיצוב, זאת בשל הקווים הישרים והנקיים במטבח, ובכך לעדן את העיצוב העתיק.

  • Menu
Close
Sidebar