ארון פתיחה זכוכיות
איך לתכנן ארון בגדים?
25/12/2018
ארון הזזה מודרני זכוכית כתומה
ארון זכוכית – לשדרג את חדר השינה
31/01/2019
Show all

מטבח מעוצב

מטבח לבן מודרני

מטבח לבן בעיצוב מודרני

כאשר חושבים על מטבחים, חושבים לרוב על ריחות מהבילים של מאכלים טריים, על מרק טרי, על עוגה ריחנית. זהו אכן התוצר הייחודי של המטבח, החדר השונה והמיוחד ביותר בבית. על מנת להגיע לתוצרים כאלה, צריך מטבח מעוצב, שימושי, פרקטי ונוח, ולא פחות מכך – מטבח נאה, שנעים לשהות בו ולהכין בו מאכלים מעניינים, לטובת כל בני הבית.

מטבח מעוצב

זוהי הסיבה שאנשים רבים מאד מעוניינים לרכוש לעצמם מטבח מעוצב. מטבח מעוצב הוא מטבח שיש לו סגנון ייחודי משל עצמו, מטבח שתוכנן מראש על כל פרטיו, ושיש לו קו עיצובי אחיד. מטבח מעוצב יכול להיות מעוצב בכל סגנון שהוא, על פי הטעם האישי של בעלי הבית, אולם על מנת שייקרא מטבח מעוצב באמת, העיצוב שלו צריך להיות מתוכנן מראש ובקו אחיד שחוזר על עצמו בכל חלקי המטבח.

מטבח לבן מודרני
מטבח לבן בעיצוב מודרני

איך מעצבים מטבח

כאשר ניגשים לעצב מטבח, יש להיעזר, כמובן, במעצבי מטבחים בעלי ניסיון בתחום. מטבח מעוצב חייב, בראש ובראשונה, להיות גם מטבח שימושי ופרקטי, שאם לא כן, לא תהיה משמעות ליופי או לעיצוב של המטבח – מכיוון שלא יהיה בו כל שימוש. לכן, כאשר מעצבים מטבח יש לתת את הדעת קודם כל על הצרכים העיקריים שיש למטבח ועל האילוצים השונים הקיימים בו. על פי הצרכים הללו, ועל פי הסגנון העיצובי הכללי הרצוי, ניתן להתחיל לתכנן ולעצב את המטבח, כך שיהיה נעים לשהות בו, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית. עיצוב מטבחים זהו תחום בפני עצמו, ויש המון לחשוב בפעולת עיצוב המטבח.

בחירת חומרים

מטבח מעוצב צריך להיות גם מטבח איכותי. כאשר משקיעים במטבח מעוצב, רוצים שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן וישמש את בעליו בכל הצרכים השונים של המטבח. לכן חשוב מאד להשקיע בחומרים איכותיים. ישנו מגוון רב של חומרים למטבחים, במחירים יקרים יותר או פחות, כך שכל אחד יכול למצוא חומרים טובים בתקציב שלו.

דופז דיזיין חברתנו יוצרת עבורכם מטבחים מעוצבים יפהפיים בכל סגנון שבו תבחרו, תוך הקפדה על התאמה לצרכים האישיים שלכן ועל בחירה של החומרים האיכותיים ביותר, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.