מטבח יוקרה אבן
עיצוב מטבחים
01/11/2018
חדר ארונות עץ וזכוכית
עיצוב חדר ארונות
27/11/2018
Show all

עיצוב מטבחים מודרניים

מטבח לבן מבריק

מטבח לבן מבריק בעל מראה מודרני

המטבח המודרני כחלק אינטגראלי מן הבית

עיצוב מטבחים מודרניים הופך את המטבח לחלק אינטגראלי מן הדירה כולה. כיום ישנה נטייה של מעצבים לשלב את המטבח עם הסלון, ולא להפוך אותו לחדר בפני עצמו כפי שהיה נהוג בעבר. לרוב ישנה חציצה מסוימת בין המטבח לסלון, אך היא בעיקר אלמנט עיצובי שנועד להפריד בין החללים, כמו למשל קיר נמוך, דלפק ייחודי וכדומה. בסגנון עיצוב זה המטבח משתלב עם הבית, כך שההכנה וההגשה של האוכל הופכים לאחד.

עיצוב מטבחים מודרניים – מינימליזם מקסימאלי

מטבח לבן מבריק

מטבח לבן מבריק בעל מראה מודרני

ביטוי זה נשמע כשילוב בין הפכים, אולם המשמעות היא להכניס אל המטבח מקסימום אבזרים ופריטים נדרשים במינימום מראה ומינימום עומס. עיצוב מטבחים מודרניים מתבטא בקווים חלקים ובסגנון נקי ואסתטי. המטבח המודרני יכיל פריטים רבים מאד הנדרשים במטבח, אולי רבים מאי פעם, אולם כל הפריטים יהיו מוסתרים בארונות או ביחידות אחסון ייחודיות אשר הופכות את המטבח למסודר יותר ואסטטי יותר.

צבעים במטבח

דווקא בחירת הצבעים מטבח המודרני היא תחום כמעט חסר כללים, והיא נתונה לחלוטין לטעם אישי. מטבחים מודרניים מעוצבים לרוב בקווים חלקים, בדרך כלל עם שני צבעים דומיננטיים המשתלבים היטב יחד. לרוב ניתן לשלב צבע אחד בהיר עם צבע אחד כהה, וליצור הרמוניה ייחודית במטבח, כמו גם חלוקה פונקציונאלית של המטבח באמצעות שימוש בצבעים. הקו הנקי של עיצוב מטבחים מודרניים מתבטא גם בצבעים, בהימנעות משילוב של צבעים רבים מידי וביצירת קו נקי ואלגנטי.

חברתנו, דופז דיזיין בעיצוב מטבחים מודרניים בכל הסגנונות, תוך התאמה מדויקת של המטבח לצרכים האישיים של כל אחד ואחד. אצלנו תוכלו לעצב את המטבח שעליו חלמתם, תוך איזון מלא בין הפרקטיקה לעיצוב.