מטבחים 2019
8 הטרנדים החמים ביותר בעיצוב מטבחים ל2019
23/07/2018
מטבח מודרני נאנו שחור ולבן
מטבחים מודרניים
07/10/2018
Show all

עיצוב מטבח עדכני

מטבח מודרני מעוצב

מטבח מודרני מעוצב המשלב עץ וצבע אפור מאט

כולם מדברים על עיצוב מטבחים בזמן האחרון, וזאת מאחר ובשנים האחרונות אנו עדים למגוון עצום של מטבחי מעצבים מרשימים ומשוכללים. אך המטבח שלנו הוא הרבה יותר מהעיצוב שלו. זהו המקום שבו אנחנו מכינים אוכל ומזינים את היקרים לנו מכל, זה המקום שבו אנחנו יושבים ומתכנסים, זה אזור של שיחה, התרגשות והתרחשות וכשחושבים על עיצוב מטבחים חייבים לקחת את כל המרכיבים הללו בחשבון.עיצוב מטבחים צריך לכלול חשיבה על כל ההיבטים, ביניהם: יעילות, נוחות, פונקציונאליות וכן סגנון ועיצוב. אך איך מתחילים בעצם לתכנן ולעצב מטבח? בשורות הבאות נעזור לכם לעשות בדיוק את זה, לתכנן מטבח מעוצב שיעניק לכם חוויה כוללת של סטייל ומנה גדולה של ביתיות.מטבח מעוצב בדיוק לצרכים שלכם.
לפני תחילתו של כל פרויקט עיצוב מטבחים יש לעשות מחקר קטן מקדים ולהעריך את הצרכים האישיים שלכם. אילו אזורי עבודה? כמה ארונות? וכיצד תרצו למקם אותם במרחב? מה הם מוצרי החשמל שנדרשים לכם? האם אתם מעוניינים במזווה? מזנן גדול? היכן ימוקם המקרר וכמה גדול הוא יהיה?
מטבח מעוצב למידותיכם. לכולנו יש חלומות באשר לאיך המבטח שלנו יכול להראות. ובחלומות כמו בחלומות – אין גבול לדמיון. אך במציאות יש לנו אילוצים תכנוניים ומגבלות אדריכליות שאי אפשר להתעלם מהן. אין בכוונתו לומר שלא ניתן להגשים חלומות, אך הן חייבים להיות מעוגנים בתנאי השטח הנתונים.

מטבח מודרני מעוצב

מטבח מודרני מעוצב המשלב עץ וצבע אפור מאט

כיצד לעצב בצורה עדכנית?

צריך לאזן בין הפנטזיה ומשאלות הלב לבין גמישות כך שהמטבח שלכם יוכל להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הגלום בו, ויש קסם בכל מטבח…! מטבחים מעוצבים בכל תקציב. כפי שאמרנו כיום יש מבחר אדיר של מטבחים מעוצבים ובהתאמה לכך גם המחירים. אם יש לכם תקציב קטן, אז ייתכן וכדאי לשקול החלפה של ארונות מטבח בלבד בעזרת נגריות מטבחים מקצועיות, למשל. תתפלאו לעיתים תכופות שינוי שנראה לכאורה קטן יכול לחולל פלאים במטבח.
אם יש לכם תקציב גדול תוכלו להחליף את כל פרטי המטבח וליהנות ממטבח חדש קומפלט. החוכמה היא להקצות תקציב ולשמור עליו לכל אורך התהליך.חברות ואנשי מקצוע בתחום המטבחים. בישראל לבדה יש עשרות מותגי מטבחים מוכרים יותר או פחות.
יש חברות שמציעות מטבחים מן המדף ויש נגריות מטבחים שמציעות מטבחים בעיצוב אינדיוודאולי ובהתאמה אישית. חברות ומותגים אלו מציעים גמישות הן עיצובית ותכנונית והן תקציבית. בצורה כזו תוכלו לשלב אלמנטים שעוצבו עבורכם בהתאם לצרכים שלכם אך גם לשלב פריטים שקיימים בתצוגה, ובעצם תוכלו ליהנות מכל הטוב שבכל העולמות.לפני שאנחנו מסיימים ואתם מתחילים לעצב בצורה עדכנית את המטבח הרשנו לנו לצייד אתכם בטיפ קטן אחד אחרון. כדאי מאוד לחפש חברות עיצוב מטבחים שיש ברשותכם תוכנת הדמיה מתקדמת למטבחים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם משקיעים נכון ומעצבים מטבח לא פחות ממושלם.