ארונות פינתיים

ארונות פינתיים מעץ אקזוטי, זכוכית ועוד במגוון עיצובים מרהיבים. אפשרויות אחסון רבות עם מדפים, תאים ומגירות. גדלים שונים להתאמה מלאה לחדר שלכם. צבעוניות עשירה עם גווני עץ טבעיים, שחור מבריק, לבן נקי ועוד. עיצובים מודרניים וקלאסיים לבחירה. איכות ויוקרה ברמה הגבוהה ביותר. מחירים הולמים את איכות המוצרים. אחריות ארוכת טווח. משלוח והרכבה ללא תוספת תשלום.

9 מוצרים נמצאו

מיין לפי

ארונות פינתיים- ניצול של כל פינה פנויה לאחסון

כמה פעמים חסר לנו מקום לאחסן דברים ויש לנו פינה נדחת בחדר שאין לנו יכולת לנצל אותה כיוון שאין שום רהיט מתאים למקום הזה ספציפי. ארונות פינתיים באים לתת לכם פתרון לבעית אחסון בפינות הנדחות בחלל החדר.

ארון פינתי, למי זה מתאים?

ארונות פינתיים מתאימים לכל אחד שיש לו פינה בבית, אותה הוא רוצה לנצל לאחסון. במיוחד למי שגר בדירה קטנה, או משפחה מרובת ילדים שיש לה צורך לאחסון דברים רבים.
ארונות פינתיים מעוצבים בצורה כל כך פנומנלית שמאפשרת לנצל את הפינה הבעייתית של החדר ולהפוך אותה לשימושית ומעוצבת.

היתרונות העיקריים של ארונות פינתיים

ניצול מיטבי של חלל החדר– ארונות פינתיים מאפשרים לכם לנצל את פינות החדר לטובת אכסון, וכך לחסוך מקום בחדר, ולאפשר אכסון מיטבי בחלל קטן.

אחסון– ארונות פינתיים מגיעים במגוון גדלים, לפי התאמה אישית של הלקוח, וניתן לשלב בהם מספר קונפיגורציות של מדפים, כך שהאחסון בארונות אלה הוא גמיש מאוד.

עיצוב– היתרון של ארונות פינתיים הוא שניתן להזמין אותם בעיצוב איחודי כך שיהיו המשך של ארון קיים, וינצלו את פינת החדר לאחסון.

מותאם לילדים– ארונות פינתיים הם מצויינים לילדים. הם בטיחותיים מאוד ומתאימים לחדרי ילדים, שלעתים נוטים להיות קטנים.

ארונות הזזה פינתיים– ארונות אלה חוסכים מקום ומאפשרים מגוון רחב יותר של מדפים קונפיגורציות של מדפים מאשר ארונות פתיחה. המגוון הרחב של מדפים מאפשר גמישות רבה באחסון כך שהארון יהיה מנוצל במלואו.

ארון הזזה צר– מאפשר לכם לשים את הארון בפינה הכי צרה של החדר ולנצל אותה לאחסון בצורה הטובה ביותר.

מחיר– מחיר הארון גמיש, ונגיש לכל כיס.

אז אם יש לכם פינה בחדר שאתם רוצים לנצל, ארונת פינתיים יכולים להיות שילוב טוב של עיצוב לחדר ופתרונות אחסון.

  • Menu
Close
Sidebar