חדרי ארונות

חדרי ארונות מעוצבים בסגנונות שונים – מודרני, קלאסי ועוד. מגוון רחב של עיצובי חדרי ארונות יוקרתיים לכל טעם. אפשרויות התאמה אישית של חדר הארון שלכם. איכות ברמה הגבוהה ביותר של חומרי גלם וייצור. ארונות בצבעים וגימורים מרהיבים המותאמים לסגנון ביתכם. מחירים אטרקטיביים עם מבצעים והנחות מיוחדות. מומלץ להיכנס ולהתרשם מהמגוון הרחב שלנו.

9 מוצרים נמצאו

מיין לפי

אתם לא רוצים ארון בכל חדר אך עדיין צריכים פתרון אחסון? יש לכם חדר פנוי בבית ואתם לא יודעים מה לעשות איתו? בדיוק בשבילכם יצרנו חדרי ארונות.

חדר ארונות, למי זה מתאים?

חדרי ארונות מתאימים לכל מי שיש לו חדר ריק בבית ורוצה להפוך את החדר לפתרון אחסון.
חדרי ארונות מתאימים בעיקר לאנשים שיש להם מגורי קבע, והם לא חושבים לעזוב את הבית בקרוב.
מתאים מאוד לסדנאות מלאכה או למטבחים, בהם יש צורך לאכסן ציוד רב מאוד במקום אחד.

היתרונות של חדרי הארונות

מיקום– העיצוב האיחודי של חדרי הארונות מאפשר למקם את חדרי הארונות בחדרים פניתיים, בחדרים מרכזייים או אפילו במרתף. בנוסף, העיצוב האיחודי של חדרי ארונות מאפשר לכם לעצב את חדרי הארונות לפי גודל החדר.

אחסון– חדרי ארונות מאפשרים ניצול מיטבי של חדר מסוים בבית, שיכול להפוך מחדר ריק לפתרון אחסון. בנוסף, חוסכים את הצורך בארון בכל חדר, בכך שניתן לאחסן את רוב הדברים בבית במקום אחד.

עיצוב– חדרי ארונות מאפשרים גמישות רבה מאוד בעיצוב וקונפיגורציות רבות של מדפים. ניתן להצניע את חדרי הארונות ע"י דלת של חדר שניתן לסגור, או להבליט אותם ולהשתמש בהם לאחסון של דברים אותם רוצים להראות לאורחים, למשל משקאות וספרים.

בטיחות– חדרי ארונות בטיחותיים ביותר משום שהם חוסכים את הצורך בארונות רבים בבית, בהם אפשר להיתקל. חדר הדלת של החדר מהווה הגנה נוספת מפני ילדים שיכולים לשחק עם הארון ולהיפגע ממנו.

מחיר– חדרי הארון מעוצבים לפי החדר ולפי צרכי הבית, כך שהמחירים גמישים מאוד ומתאימים לכל כיס.

אז אם יש לכם חדר מיותר שאתם רוצים להפוך לפתרון אחסון, חדרי ארונות הם הדבר הכי טוב בשבילכם.

  • Menu
Close
Sidebar